BAHARAT
YENİ
Sumak Tozu
Türk, Arap ve Ortadoğu mutfağında geniş bir yere sahip olan sumak tozu, limonumsu ekşi tadıyla yemeklere farklı bir lezzet katmaktadır. 
Ortadoğu, Afrika ve Kuzey Amerika’da yetişen sumak meyvelerinin kurutulup, öğütülmesinden elde edilen sumak tozunun tamamen sağlıklı koşullarda nakliyesi gerçekleştirilir, özenle paketlenir ve başta et yemekleri olma
30,38 TL
24,30 TL
KAPIDA ÖDEME İMKANI KAPIDA ÖDEME İMKANI
AYNI GÜN KARGO AYNI GÜN KARGO
KREDİ KARTIYLA ÖDEME KREDİ KARTIYLA ÖDEME
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Türk, Arap ve Ortadoğu mutfağında geniş bir yere sahip olan sumak tozu, limonumsu ekşi tadıyla yemeklere farklı bir lezzet katmaktadır.
  Ortadoğu, Afrika ve Kuzey Amerika’da yetişen sumak meyvelerinin kurutulup, öğütülmesinden elde edilen sumak tozunun tamamen sağlıklı koşullarda nakliyesi gerçekleştirilir, özenle paketlenir ve başta et yemekleri olmak üzere, yemeklerinize çeşni katmak için Osmanlıoğlu kalitesiyle kullanıma hazır hale getirilir.

  Antioksidan Deposu

  * Sumağın içeriğinde bol miktarda antioksidan bulunmaktadır. Bu özelliği ile pek çok hastalıkla mücadelede etkili olduğu gibi, yaşlanmanın yavaşlatılmasına da katkı sağlamaktadır.
  * Diyabet ve obezite ile mücadelede etkilidir. İyi bir antioksidan olan sumak kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.
  * Antioksidan özelliği sayesinde kalp ve damar sağlığına dost bir baharattır. Kolestrolün düzenlenmesinde ve damar sertliğinin önlenmesinde etkilidir.
  * Sumak mantar enfeksiyonlarıyla mücadeleye yardımcı olur.
  * Soğuk algınlığı, ateşli hastalıklar, boğaz ağrısı ve diş eti iltihaplarının iyileşmesinde etkilidir.
  * İdrar söktürücü ve sindirim sorunlarını giderici özelliği vardır.

  Bir de Böyle Deneyin

  Sumak tozu et yemeklerinin ve kebapların üstüne çok yakışan bir baharattır. Ancak, özellikle etli dolmalarınızın iç harcına nar ekşisi ile birlikte ekleyeceğiniz bir miktar sumak tozu enfes tatlar yaratmanızı sağlayacaktır.
  Ürün Etiketleri
Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.