Hakkımızda

Osmanlıoğlu gıda bir seyyar el arabasında kuruldu ve tek sermayeside o arabanın içerisindeki ürünlerdi. Fakat o günlerden bugünlere gelinen süreçte kaliteden hiçbir zaman ödün vermedi. Buna siz değerli müşterilerimizin katkıları ve güveni de eklendikten sonra büyük bir firma olma gereklikliği bizim için bir zorunlu hedef ve adeta bir ödev haline geldi.

Kuruyemiş perakende sektöründe faaliyet göstermeye başladığımızda çok zahmetler çektik takdir edersiniz ki sektörümüzde çok büyük firmalar mevcuttu. Yola tek bir ürünle çıktık aradan geçen zaman içerisinde ürün pörtföyümüzü geliştirip 200 kg ve 20 m2 lik bir tesisde başladığımız üretim maceramızı bügün 8000 m2lik ve günlük kapasitesi 5000 kg olan tesisimize taşıdık.

Şüphesiz bu yolculuk içinde edindiğimiz ilkelerimiz oldu. Bu ilkeler içinde ‘‘Kendin yiyemeyeceğin ürünü insanlara satma’’ felsefesi adeta bizler için bir slogan ve yol gösterici bir ışık oldu. Hammade alımından işlenip sofralarımıza gelene kadar kritik süreçte herzaman bu ışıkla yolumuzu aydınlattık.

Osmanlıoğlu daha çok genç bi şirket geçmişimize baktığımız da her zaman Türk insanın Türk tüketicisinin desteğini gördük bu desteği görünce biz firma olarak daha da gelişmeye ve insanımıza daha iyi hizmet edebilmek için cesaret kazanmaya başladık. 

Bugün ki başarımızı birkaç başlıkla özetlememiz gerekirse: Çok çalışmak, insanına değer vermek, mütevazi olmak, ve değişimleri her zaman takip ederek zamanın çalışma şartlarına uyum sağlamak. Kalitenin gerekliliğine olmazsa olmaz şekilde sarılmaktır.

Mevcut bulunduğumuz toplumun ihtiyaçlarının farkındayız Çünkü toplumun bir parçasıyız bu yüzdendir ki toplumsal hayata katkılar sağlamayı ve insan ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi kendimize amaç edindik

Ürünlerin daha tarladan hammadde halindeyken sofralarımıza gelene kadar ki maceralı yolculuğundaki tüm kalite aşamaları tarafımızdan belirlenmektedir. Bu konuda ki düşüncemiz kendi yemeyeceğin bir ürünü müşterine satmadır.

İçinde bulunduğumuz coğrafyanın sektörümüz bakımından öneminin bilincindeyiz. Ülke ekonomimize katı sağlayacak yatırımlar yaparak bu geniş yelpazenin hakkını vermeyi kendimize amaç edindik.

Ülkemizde yoğunluklu bulunan ürünlere yatırım yaparak ilk olarak yurt iç sonra yurtdışında bir Türkiye markası yaratmaktır.

Öncelikli hedefimiz bütün insanlığa kaliteli ürün sunmaktır. Bunun içindir ki insana saygı ilkesini kendimize bir yol gösterici olarak kabul etmekteyiz.

Bu  çetin ve maceralı yolculuğumuzda  kurulduğumuz günden itibaren bizleri yalnız bırakmayan Türk tüketicisine teşekkürü bir borç biliriz.Sizin verdiğiniz desteğe her zaman yılmadan ve yorulmadan layık olmaya çalışacağımızı firmamızın bir sözü olarak siz değerli tüketicilerimize bildiririz

Öncelikli hedefimiz Türk insanına kaliteli ve ucuz fiyatlı ürünler üretip sunmaktır. Ve bu firmayı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi güzel yurdumuzdan bir dünya firması daha yaratmaktır. Bunu başarabilmek için siz değerli müşterilerimizin desteğini her zaman yanımızda hissederek dahada cesaretleniyoruz.

İnşallah benden sonra ki nesillerinde aynı gelenekle devam edeceğine inancım sonsuzdur.
    

Ali GÜÇGÜNER
Osmanlıoğlu Gıda San 
Kurucusu ve Genel müdürü

Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.